rodinné focení

Rodinné focení

Rodinné focení

Rodinné focení fotím ráda v lifestyle i fine art stylu. Nejdůležitější je pro mě zachycení emocí a lásky. Rodina je to nejcennější, co máme a věřím, že se tyto fotografie časem stanou Vaším rodinným pokladem. Součástí každého balíčku (kromě Newborn) je makeup, účes, styling, výběr lokace a tvorba konceptu. Fotím v interiéru i exteriéru. V jarním a zimním období pořádám rodinná minifocení, které nejsou součástí mé standardní nabídky na webu. Informuji o nich na svých sociálních sítích. Pokud chcete, aby Vám rodinné mini neuteklo, zanechte mi svůj mail.

NEWBORN FOCENÍ

Newborn fotím v pohodlí vašeho domova, které je pro vás a miminko nejlepší. Mazlení v náruči rodičů, jemné detaily a portréty. To vše fotím v lifestyle stylu, miminka nesvazuji do šátků. Nejraději fotím miminka okolo měsíce věku, kdy už děti mají mimiku a usmívají se. Pro rezervaci tohoto focení mi prosím napište hned po návratu z porodnice.

RODINNÉ FOCENÍ

Rodinné focení fotím nejraději v lifestyle stylu. Procházka, hraní či dovádění pro co největší přirozenost a uvolněnost vás i dětí. Láska zachycená mým objektivem.

MAMINKA A DCERKA/SYN

Víla a její malá dcerka/syn, tak bych charakterizovala své koncepty pro toto focení, které fotím ve fine art stylu. Součástí je tvorba konceptu, výběr lokace, makeup, účes, styling i doplňky pro vás i dcerku/syna.

GENERAČNÍ FOCENÍ

Milujete svou babičku? A kdy jste si naposledy udělali společnou fotku? Gerenační focení je krásně strávený čas s vašimi nejbližšími ženami, při kterém vzniknou kouzelné fotografie ve fine art stylu. Fotím s ohledem na babičku/prababičku a přizpůsobuji tomu i výběr lokace a délku focení, ve které jsou pauzy na odpočinek. Pro objednání tohoto typu focení prosím pište s předstihem, protože zařizuji styling pro vás všechny.

Generační focení je také ideálním dárkem. Při focení se sejdete ve složení (pra)babička, maminka, dcera, vnučka a vytvoříme společně nádhernou památku na tento jedinečný den.

Podívejte se do galerie nebo mi rovnou rovnou napište vaši představu rodinného focení.

Napište mi