Fine Art focení

Fine Art focení

Fine Art focení

Fine art focení je výlet do země fantazie i čisté jednoduchosti. Můžete být čímkoliv chcete a kdekoli chcete. Fine art focení miluji a vzdělávám v této oblasti i jiné fotografy či vizážistky. Součástí každého balíčku je makeup i účes, kompletní styling, výběr dekorace a doplňky. Koncept tvořím vždy na míru dle vašeho přání.

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Těhotenství je krásný čas, kdy se z ženy stává opravdová bohyně a já ji tak chci i zachytit. Moje fotografie jsou jemné, něžné, plné lásky a očekávání.

WONDERLAND FOCENÍ

Wonderlad Vás přenese do země “za zrcadlem”. Víly, čarodějky, bohyně a jiné kouzelné bytosti se rodí pod mýma rukama a fotoaparátem. Fotím v interiéru i exteriéru. Mé nejoblíbenější fotolokace jsou ovšem přírodní a přírodou se také nejvíce inspiruji. Mé studio je plné šatů, kostýmů, doplňků, šperků a ručně vyráběných korunek pro zapůjčení.

MINIMAL FOCENÍ

Máte rádi spíše čistý, jednoduchý styl? Tak to jste zde správně. MINIMAL je jednoduchý a čistý styl ve stylingu, kompozici i pózách.

PRO TVŮJ BUSINESS

Profesní fotografie pro Vás a Váš business. Fotím dle stylu, jaký pro své podnikání potřebujete. Od jednoduchých portrétů pro Linkedin až po kompletní příběhy zachycující vaší práci a pracovního aktivity.

Podívejte se do galerie nebo mi rovnou napište vaši představu fine art focení.

Napište mi