sonkaskerik

O mně

Moje práce je pro mě největším koníčkem a tomuto oboru se věnuji od svých studijních let. Pro někoho může být překvapením, že jsem studovala zcela něco jiného a to Výživu člověka na LF MU v Brně a Technologii potravin na MENDELU v Brně. Okolí se mě často ptá, jak se to stane, že se člověk dostane k oboru tak odlišnému a ještě se jím úspěšně živí. Pro mě to byl dětský sen, který začal šitím pro panenky a okukováním dědy, který fotil na analog. Na VŠ v Brně jsem se seznámila se šikovnými lidmi, kteří se zájmově věnovali fotografii a začala s nimi tvořit TFP nejdřív jako modelka a potom jako samouk makeup artist. Fotovýbava pro mě a moji rodinu byla finančně nedostupná, takže tento sen jsem odkládala na později, ale pomalu se učila okukováním okolí při foceních. Po nějakém čase a zdokonalení se v makeupech a hairstylingu jsem si troufla vstoupit do svatebního světa a začít připravovat nevěsty. Musím říci, že to pro mě byl zlomový moment a já si mohla z vydělaných peněz začít pomalu šetřit na svou fotovýbavu a pustit se také jako samouk do focení. Během studijních let jsem si prošla spoustu brigád od práce v telemarketingu, McDonalds, hlídání dětí, uklízení a jsem neskutečně vděčná, že se momentálně mohu pracovně věnovat tomu, co mě nejvíc baví. 

Nabízím profesionální vizážistické a fotografické služby, hairstyling, fashion styling pro jakékoli příležitosti a kompletní proměny. Pracuji s profesionální dekorativní kosmetikou MAC cosmetics, která je zárukou kvalitního a dlouhotrvajícího nalíčení. Pro náročnější klientelu, která požaduje pouze organické produkty nabízím líčení kosmetikou UND GRETEL. Stejně tak můj kufřík a pouzdro na štětce obsahuje i profesionální vegan produkty. Jako jediná v ČR pracuji s airbrush makeupem s produkty MAC PRO. Pro hairstyling používám kosmetiku Schwarzkopf Professional. Fashion styling tvořím dle požadavků klienta ve spolupráci s módními návrháři a běžnými oděvními značkami.

Ve fotografování se nejvíce zaměřuji na svatby, těhotenské foto, portréty a fine art fotografii, které se nejvíce věnuji ve svých osobních projektech pod názvem Wonderland. Fotím s technikou Nikon. 

V líčení a hairstylingu se zaměřuji na fotomakeup pro modeling, reklamu, svatební líčení a účes, ale také na slavnostní a denní líčení, vedení osobních kurzů líčení a tvorbu účesů. Nabízím rovněž své bohaté zkušenosti v oblasti stylingu pro modeling, reklamu anebo pro změnu vašeho šatníku.

V roce 2014 jsem představila svou značku hedvábných svatebních šatů http://www.nymphae.cz/ , které jsou určené pro všechny víly a od roku 2019 se věnuji projektu http://www.weddinglaboratory.cz/, který tvořím s kamarádkou flotistkou a specializujeme se na netradiční květinové vazby a stuhy a dekorace z pravého hedvábí.