Visage

Visage

FOTOMAKEUP

Fotomakeup je mojí oblíbenou disciplínou, protože zde může být líčení opravdu extravagantní. Líčení volím na základě požadavků klienta a vycházím i z toho, zda se bude fotit se záblesky anebo s denním světlem.

Kvalitní make-up ušetří fotografovi během následné postprodukce a retuší pleti několik hodin práce. Délka líčení se odvíjí od složitosti.

Hairstyling je v ceně, protože ten je velmi důležitý pro dotvoření celkového looku a podtrhne styl líčení. Zajištění nadstandartních doplňků či kompletního stylingu za příplatek.

  • Běžné líčení, extravagantní líčení, facepainting, jednoduchý bodypainting
  • Booky, fototesty, komerce

SVATEBNÍ LÍČENÍ A ÚČES

Dokonalé svatební líčení vám zajistí krásný makeup po celý den a budete se cítit opravdu výjimečně. Svatební líčení musí podtrhovat krásu nevěsty, ladit s doplňky a šaty. Další jeho charakteristikou je dlouhá trvanlivost, aby se nerozmazalo ani při slzách štěstí.

Na tom nejlepším líčení se spolu domluvíme na zkoušce, která je vhodná měsíc až 14 dní před obřadem. Při ní rovněž vybereme vhodný účes, který bude ladit s líčením, šaty a doplňky. Důležitou roli hraje také barva svatby. Na zkoušce vám vytvořím kompletní makeup i účes, jehož trvanlivost potom můžete po celý den testovat.

Svatební líčení musí působit přirozeně, avšak být dostatečně výrazné, aby nevěsta vypadala skvěle i na fotografiích. Zaměřuji se proto na dokonalý podklad, aby vaše pleť působila zdravým a svěžím dojmem. Samozřejmostí je krytí případných nedostatků a stínování obličeje. Profesionální přípravky mi pomáhají v tom, aby byl makeup maximálně odolný a já sama se snažím o precizní nalíčení. V ceně svatebního líčení je i lepení trsů řas, které krásně zvýrazní pohled, vypadají přirozeně a vydrží po celý den.

Ušetřete čas dojížděním za kadeřnicí a spojte make-up s úpravou vlasů. Vytvořím různé svatební účesy dle vašeho přání. Romantické vlny i složitější drdoly. Ráda vám poradím s výběrem vhodných vlasových doplňků, či Vám je mohu přímo zajistit od několika designerů, se kterými spolupracuji.

Ve svatební den přijedu za vámi domů či do hotelu pro vaše maximální pohodlí a minimální starosti.

MAKEUP KONZULTACE

Nevíte si rady s líčením a neumíte si vybrat ty správné produkty dekorativní kosmetiky? Chcete se cítit sebejistě? Makeup konzultace je vhodná pro všechny ženy, které se chtějí naučit orientovat na poli líčidel, pomůcek pro líčení a technik líčení. Projdeme spolu vhodné přípravky pro vaši pleť krok za krokem a stejně tak i techniky líčení. Zaměřím se na techniky a barvy, kterými co nejlépe zvýrazníte vaše rysy. Můžete si rovněž připravit pro jakékoliv dotazy ohledně kosmetiky a pokud budete mít zájem, můžete si zakoupit vzorky produktů nebo produkty samotné. Všechny doporučované postupy líčení vám předvedu na vás samotné a domů odejdete s krásným makeupem.

Doba trvání je cca 1– 2 hodiny a maximální počet osob jsou 3.

Tato služba je dostupná v mém profesionálním vizážistickém studiu na Hybešova 40.

Makeup konzultaci můžete koupit jako dárkový poukaz pro své blízké.

OSOBNÍ KURZ LÍČENÍ

Máte doma spoustu kosmetiky a nevíte, jak ji používat? Neumíte si vybrat správně odstín makeupu, či nalíčit oči? Nelíčíte se vůbec, ale přála byste si začít? Zajímá vás technika konturování a stínování obličeje?
Osobní kurz líčení je vhodný právě pro vás.

Během instruktáže vám budu krok za krokem ukazovat, jak se správně líčit a jaké produkty jsou pro vás vhodné a vy sama si budete jednotlivé kroky zkoušet. Vyberu vám i barvy na běžné denní líčení, které budou co nejvíce neutrální k různě barevným outfitům. Naučím vás triky profesionálů a jak používat štětce. Speciální čas budu věnovat technice modelace obličeje pomocí konturování a stínování a také úpravě obočí. Vybrané produkty si můžete u mě zakoupit nebo vám poradím, kde je nákup nejvýhodnější. Projdeme si základy barevné typologie a překontrolujeme Vaši „kosmetickou taštičku“. Po skončení budete odcházet nalíčená a s vaší osobní setkartou, kde bude zakreslený postup líčení vhodný pro vás, včetně názvu všech používaných produktů. Pokud byste se chtěla i nadále zdokonalovat v jednotlivých technikách (např. naučit se precizní linky či kouřové líčení očí) je možné se objednat na další lekci za zvýhodněnou cenu.

Doba trvání je cca 2 - 3 hodiny a maximální počet osob jsou 3.

Tato služba je dostupná v mém profesionálním vizážistickém studiu na Hybešova 40.
Osobní kurz líčení můžete koupit jako dárkový poukaz pro své blízké.

VIZÁŽISTICKÉ KURZY

Profesionální vizážistické kurzy jsou zaměřeny na jednotlivé druhy makeupu a vhodné pro všechny, kteří by se chtěli ve světě makeupu pohybovat profesionálně, či se jen zdokonalit v jednotlivých technikách a postupech.

Typ a délku kurzu sestavím na základě vašich požadavků, neváhejte mě kontaktovat s dotazy.

VEČERNÍ LÍČENÍ A ÚČES

Večerní a společenské líčení je výraznější, než běžné denní líčení, protože se pohybujete pod umělým osvětlením. Musí ladit s celkovým stylingem a dokonale dotvářet celek. Přestože má být výrazné, musíte se cítit přirozeně a líčení by mělo podtrhnout Váš přirozený půvab.

Za použití profesionální dekorativní kosmetiky MAC Vám vytvořím make-up, ve kterém budete hvězdou večera a který vydrží. Velmi oblíbené jsou klasické kouřové oči, jejichž sexy vzhled doplňují nalepovací řasy.
Ušetřete čas dojížděním za kadeřnicí a spojte make-up s úpravou vlasů. Vytvořím různé společenské účesy dle vašeho přání.

Za příplatek možnost lepení řas (trsů či vcelku), kamínků Swarovski, glitrů či lakování nehtů.
Dokonalý makeup by měl být dotvořený dokonalým účesem. K vašemu líčení vám vytvořím svatební i společenské účesy dle přání. Upravím vlasy pro výjimečné události během dne. Ke své práci používám profesionální přípravky Schwarzkopf Professional, které jsou zárukou trvanlivého účesu. Vlasy působí zdravým a lehkým dojmem, jsou lesklé a vyživené.

  • Drdoly z hladkých i vlnitých vlasů
  • Žehlení vlasů
  • Různé způsoby natáčení a kulmování vlasů
  • Možnost zapůjčení či zakoupení vlasových doplňků od designerů, se kterými spolupracuji.

Tato služba je dostupná v mém profesionálním vizážistickém studiu na Hybešova 40. Po dohodě je možná i cesta za vámi domů.

PŘEHLÍDKY + REKLAMA + FILM

Profesionální makeup a hairstyling dle vašich požadavků pro modelky, moderátory, herce. V případě potřeby mohu zajistit další profesionály pro váš projekt (vizážistky, hairstylistky, fotografa, kameramana).

Ceny jsou smluvní za základně náročnosti jednotlivých zakázek.

Tato služba je dostupná po celé ČR.

SPECIÁLNÍ EFEKTY + KRYTÍ TETOVÁNÍ

Chystáte se na party v převleku nebo potřebujete zakrýt tetování do svatebních šatů? Díky speciálním technikám makeupu jsou vaše přání splnitelná. Pomocí techniky airbrush mohu dosahovat dokonalých a extrémně voděodolných krytí, stínování, či velmi extravagantních makeupů. Maskérská práce je nyní dostupná i pro vás s profesionálními produkty MAC PRO. Narozdíl od ruční aplikace pomocí běžných líčidel je technika airbush velmi dlouhotrvající a odolná vodě, otěru a potu.

Pamatujte tedy, že vyjímečné akce vyžadují vyjímečný makeup. Proměňte se na jeden večer v cokoli, co si budete přát a užívejte si obdivných pohledů vašeho okolí. Součástí líčení pro party či karnevalje i profesionální úprava vlasů.

Díky profesionální dekorativní kosmetice MAC, MAC PRO a speciálním maskérským přípravkům vám vytvořím dokonalý makeup či zakryji nechtěné tetování. Ráda vám pomohu i se stylingem, aby váš převlek na party byl co nejvíce přesvědčivý.

Umělé řasy? Třpytky a kamínky? Facepainting a bodypainting? Umělé jizvy a krev? Latexové náhrady kůže? Paruky a barevné vlasy?

…ano, to vše a ještě víc si můžete dopřát pro vaši dokonalou masku.

AIRBRUSH MAKEUP

Airbrush je moderní metoda nástřiku makeupu pomocí speciální pistole a kompresoru. Výhodou airbrush makeupu je jeho dokonalá aplikace o stejném tlaku. Dochází k dokonalým přechodům barev u stínování obličeje, makeup velmi dobře drží a nedostává se do pórů. Airbrush je výborný pro extremně zátěžové makeupy jako je svatební líčení anebo pro fotomakeup, tvorbu speciálních efektů či pro krytí jizev a tetování. Narozdíl od ruční aplikace pomocí běžných líčidel je technika airbush velmi dlouhotrvající a odolná vodě, otěru a potu.

PRO FIRMY

Chystáte firemní akci a potřebujete, aby vaše hostesky vypadaly krásně? Hledáte dárek pro své zaměstnance nebo chystáte společenskou akci a potřebujete doplňkový program? Potřebují vaši zaměstnanci poradit s celkovou image?
Připravím vám vizážistické, hairstylingové a stylingové služby na míru pro potřeby vaší firmy.

Tato služba je dostupná po celé ČR.